Ogłoszenia parafialne

6. Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodnia: Tak mówi Pan, który cię stworzył: Nie bój się, bo cię wykupiłem, nazwałem cię twoim imieniem - moim jesteś! (Iz 43,1)

Teksty liturgiczne: Rz 6,3-11 / Mt 28,16-20

Tekst kazalny: Iz 43,1-7

Introit: 61

W nabożeństwie służy: ks. Waldemar Radacz

Ogłoszenia:

  1. Kolejne nabożeństwo odbędzie się w niedzielę 22 lipca, w 8. Niedzielę po Trójcy Świętej, w kościele Zbawiciela o godz. 10:30
  2. W dniach od 15 do 21 lipca w Zelowie odbędzie się Tydzień Ewangelizacyjny, w imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich serdecznie na niedzielę 15 lipca na nabożeństwo inauguracyjne połączone ze Spowiedzią i Komunią Świętą o godz. 11:00. W związku z tym nabożeństwo w Tomaszowie 15 lipca nie odbędzie się.

Kancelaria parafialna

Chwilowo kancelaria parafialna jest nieczynna.

We wszelkich sprawach administracyjnych
i duszpasterskich prosimy kontaktować się z kancelarią parafii w Piotrkowie Trybunalskim. 

Więcej informacji

Kim jesteśmy?

Kościół Ewangelicko-Augsburski w Polsce należy do rodziny Kościołów luterańskich i pozostaje częścią jednego, świętego, powszechnego i apostolskiego Kościoła, który został założony przez Jezusa Chrystusa w dniu zesłania Ducha Świętego. Nazwa Kościoła nawiązuje do tekstu wyznania wiary złożonego w 1530 roku na sejmie w Augsburgu, stanowiącego także jedną z podstawowych ksiąg wyznaniowych w luteranizmie - do Wyznania Augsburskiego.

Więcej informacji

Aktualności

© Parafia ewangelicko-augsburska w tomaszowie mazowieckim 2016

Realizacja:

...